כל הקטגוריות > רכב
 

כיסוי הגה רפלקסולוגי בריאותי לנהג

 
כיסוי הגה רפלקסולוגי בריאותי לנהג
הבא
מחיר מחירון: ₪120  
המחיר המוצע באתר: ₪59  
     
תיאור הפריט:
נצלו את שעות הנהיגה הרבות וההמתנה ברמזורים ובפקקים לשיפור איכות הנהיגה ואמצו את הרעיון המקורי-עולמי, כיסוי הגה לעיסוי כפות הידיים בזמן נהיגה על-פי שיטות הרפלקסולגיה והסו-ג'וק. מונע החלקת ידיים מזיעות. אחיזה קרירה בימי הקיץ הלוהטים. אחיזה קלה בבליטות השונות, תמנע ותשחרר את הנהג ממתח ומנוקשות בעורף, צוואר ושכמות. משחרר את איזור התעלה הקרפלית. זרימת דם טובה לאיברים הפנימיים. מחמם כפות ידיים ואצבעות קרות, הגמשת פרקי אצבעות. מומלץ שני אנשים להלבשת כיסוי ההגה.
זמן אספקה: תוך 10 ימי עבודה.
 
     
ייחודי לאתר זה: עסק זה תורם חלק מהכנסותיו ממוצר זה (או כולן) לעמותה או לעמותות הרשומות למטה. על ידי רכישה של מוצר זה את/ה עוזר/ת לעמותות אלה להגשים את מטרותיהן המבורכות ובכך את/ה תורם/ת ליצירה של עולם טוב יותר עבור כולנו.  
     
מספר תשלומים: 1  
     
זמן אספקה: יצירת קשר עם הלקוח לתיאום מועד האספקה תוך 2 ימי עסקים לכל המאוחר.  
     
הוראות לקבלת הפריט: יש לגשת לנקודת השירות של העסק או לפנות טלפונית - בהתאם למקרה. בהיעדר פניה של הלקוח - נציג העסק מחויב לפנות ללקוח טלפונית בכל מקרה תוך שני ימי עסקים. יש להציג בפני נציג העסק את כרטיס האשראי ששימש לרכישת הפריט בצרוף תעודת זהות כחוק.  
     
תנאים ואחריות: כפי שמופיע בתיאור המוצר או השירות לעיל. האחריות על יצירת הקשר עם הלקוח, תיאום מועד האספקה, אספקה, שירות, החלפת מוצר פגום וטיפול בתלונות היא על העסק התורם בלבד. במקרה של בעיה שלא נפתרת בקלות אפשר לפנות לצוות האתר לעזרה ונעשה כל מאמץ לסייע.  
     
שם הגוף התורם: רשת גולן  
     
סוג הפריט: שירות או מוצר ללקוחות פרטיים  
     
הכמות המוצעת: 10  
     
סוג התרומה: תרומה של חלק מערכו של הפריט  
     
אחוז התרומה: 1%  
או - סכום התרומה:  
     
יעד התרומה: עמותה אחת ספציפית  
     
העמותה/ות הנתרמ/ות:
העמותה לשגשוג וביטחון במזרח התיכון
 
הסתר
יש לך שאלה לגבי מוצר/שירות זה?
פנה ישירות לגוף התורם
שם:
מספר טלפון:
הודעה/שאלה:
דואר אלקטרוני: *