מי אנחנו?

מקימת האתר והמפעילה שלו בפועל היא העמותה לשגשוג וביטחון במזרח התיכון (ע"ר) , מפעילת תכנית "הדרך אל האושר" בישראל, ומנהלת "האקדמיה להורים".

 

מטרת האתר

אתר זה הוקם במטרה לעזור לעמותות שמיטיבות עם החברה לגייס תרומות למטרותיהן. כעמותה שמיטיבה עם החברה בעזרת פרויקטים חברתיים גילינו עד כמה מפרכת המלאכה של גיוס כספים מן הציבור ללא מימון ממשלתי או ספונסר. החלטנו להקים אתר זה כדי לסייע לכל אותן עמותות לממן את פעילותן המבורכת, מתוך הבנה של העקרונות הבאים:

1. אנשים אוהבים לעזור.

2. לרוב האנשים, עם כל הרצון הטוב, קשה מבחינה כלכלית לתרום כסף לצדקה או לפעילות מיטיבה. יחד עם זאת הם עצמם זקוקים למוצרים ושירותים שונים בדרך של שיגרה וערוכים כלכלית לשלם עבורם.

3. גם בעלי עסקים וחברות אוהבים לעזור ונמצא כי רבים מהם אכן מקצים סכומי כסף נכבדים לתרומה. יחד עם זאת, לו היו מציעים להם לתרום מוצרים או שירותים אותם הם מוכרים בדרך של שיגרה במקום כסף אותו הרוויחו - ייתכן מאוד שיוכלו לתרום הרבה יותר.

4. כך אפשר לסגור מעגל: העסק יתרום מוצר או שירות תוך שהוא בוחר את יעד התרומה, האדם הפרטי ירכוש אותו והכסף ששילם עבורו ילך לתרומה לאותן עמותות שנבחרו כיעד התרומה.

מאחורי האתר אין כוונת רווח אלא רק הרצון להיטיב עם החברה.

 

מי רשאי להירשם לאתר?

אנשים פרטיים: כל אדם המעוניין לרכוש מוצרים או שירותים המוצעים למכירה באתר, או לתרום כסף ישירות לעמותות לפי בחירתו.

עמותות: כל עמותה , מלכ"ר או גוף אחר ללא כוונת רווח בישראל, אשר מיטיב עם החברה, עוזר לאחרים, לבעלי חיים, לסביבה וכדומה.

עסקים: כל גוף עסקי או אדם פרטי שיכול להציע מוצרים או שירותים למכירה ומעוניין לתרום כמה מהם לעמותות לפי בחירתו.

 

לאן הולך הכסף?

נציג העסק התורם מחליט עבור כל מוצר שהוא תורם מהו אחוז התרומה שהוא מקצה לו - לפי שיקול דעתו, ובוחר עמותה אחת או יותר כיעד התרומה. רוב רובו של הכסף הנתרם, בין אם דרך רכישה של מוצר או שירות או דרך תרומה ישירה, הולך ישירות לעמותות או לגופים שנבחרו כיעד התרומה. חלק קטן מהסכום מהווה עמלת תפעול וסליקה ונותר בידי העמותה המפעילה ו/או חברות האשראי. שום חלק מהסכומים הנתרמים או המועברים דרך האתר אינו מועבר כרווח לאיש.

 

אודות האתר עצמו

האתר נבנה בהתנדבות מלאה על ידי אנשי פיתוח תוכנה ומעצבים עבור העמותה המקימה.

תודות לדפוס רם על עיצוב הלוגו.

תודות ל- Designed by Freepik על חלק מהאייקונים.

© 2012 העמותה לשגשוג ובטחון במזה"ת. כל הזכויות שמורות | ת.ד 4445 תל-אביב 61043, טלפון: 03-5163976